Skromny sylwester przed ratuszem w Kutnie

2012-12-31 11:56

O północy mieszkańcy Kutna będą mogli przywitać przed ratuszem miejskim Nowy 2013 Rok. Ci, którzy liczyli na imprezę sylwestrową jak przed rokiem mogą czuć się rozczarowani. Impreza będzie skromna, a jedyną atrakcją będzie dziesięciominutowy pokaz sztucznych ogni.

 

Wystrzelonych zostanie 3 tysiące sztuk fajerwerków za kwotę 15 000 zł. 

 

- Z uwagi na wysokie koszty organizacji masowej imprezy sylwestrowej przekraczające kwotę 50 000 zł, samorząd miejski tegoroczny sylwester ograniczył do przygotowania pokazu fajerwerków. Podobne decyzje podjęło wiele innych miast – wyjaśnia Joanna Brylska, kierownik Biura Prasowego Urzędu Miasta.


Pewną alternatywą dla mieszkańców Kutna mogą być jednak ciekawe propozycje powitania Nowego Roku przygotowane przez miejskie instytucje. Kutnowski Dom Kultury zaprasza na koncert sylwestrowy Orkiestry Salonowej Polskiej Sceny Operowo- Koncertowej, natomiast Aquapark Kutno na zabawę sylwestrową w hali basenowej.

 

(mk-b)

No na premie musiało być dla urzędników przecież :D

bzdura! w każdej szanującej się firmie są premie! zwróć uwagę że 50% urzędasów zarabia ok. 1600 zł! to jest dużo? jak myślisz?

Tylko, że bilety kosztują, żeby móc skorzystać z propozycji powitania Nowego Roku przygotowanych przez miejskie instytucje. Nie każdego stać na ich zakup... Najlepiej w ramach oszczędności zabrać mieszkańcom możliwość uczestniczenia w chociażby w miejskim sylwestrze, który prowadziłby DJ. Lepiej puścić 15000 z dymem :)

a żeby się wysikać na dworcu kolejowym w XXI wieku trzeba zapłacić !!!!! i znowu będzie obszczany .dookoła syf.ciekawe czy taryfiarze znowu leją pod murkiem od zachodniej strony

15 tysiaków ? ZIELIŃSKI WYSZEDŁ BY Z DŁUGÓW I ZACZOŁ ŻYĆ JAK NORMALNY CZŁOWIEK kasa puszczona z dymem

Dodaj nową odpowiedź

To prevent automated spam submissions leave this field empty.