Pytanie dnia: Jakie cechy powinna posiadać kandydatka na żonę?

2011-07-01 15:44

Dawniej dobra żona powinna umieć gotować, być zaradna, wychowywać dzieci i prowadzić dom. Jak to wygląda dzisiaj? Czy kobieta chcąca zostać w przyszłości żoną powinna spełniać inne wymagania niż kiedyś? Zapytaliśmy o to mieszkańców Kutna płci męskiej.

 

-Powinna przede wszystkim być wyrozumiała i lojalna, to czy umie prowadzić dom akurat nie jest najważniejsze – mówi Karol Bednarek

 

- Najważniejszą i niepodważalną cechą każdej żony jest wierność, bez tego nie ma nic bez zaufania, zrozumienia, lojalności.

 

- Moim zdaniem dobra kandydatka na żonę powinna być rozsądna i wierna, ale to moje zdanie. Inny mężczyzna może uważać inaczej – stwierdza Radosław Krymach

 

- Cechy dobrej żony są niezmienne od lat. Przede wszystkim musi umieć gotować i dbać o dom – mówi nasz anonimowy rozmówca – kobieta powinna być podporą męża dodaje.

 

Zupełnie innego zdania jest 25-letni Michał:

 

- Kandydatka na żonę powinna być inteligentna i wierna. Kwestie prowadzenia domu czy wychowywania dzieci tak naprawdę powinny być wspólną sprawą żony i męża.

 

- Moim zdaniem idealna żona powinna być ładna, mieć to coś i spełniać moje zachcinki a przede wszystkim powinna być moją najlepszą przyjaciółką.

 

Źródło zdjęcia:

http://www.we-dwoje.pl/dobra%3Bzona%3Bbyc8230%3B%3Bdobrze%3Bbyc,artykul,...

 

(mon)

moim zdaniem idealna kandytatka na żonę powinna umieć 70 rzeczy:
69 i gotować :)

powinna znac przynajmniej 10 sposobow na otwieranie piwerka bez otwieracza

Powinna jarać zioło!

reprezentacyjna, dobra w rózne klocki, a reszta się nie liczy

Strasznie paskudne zdjęcie. :/

Tak, zdjęcie paskudne i stereotypem śmierdzi na kilometr. Jak z katalogu amerykańskiej pani domu z lat 50-tych.

to nie patrz na zdjęcie tylko zajmij się tematem. jak nie potrafisz się wypowiedzieć w danym temacie to lepiej nic nie pisz a nie jak zwykle krytykujesz. dla mnie temat ciekawy - troszkę śmieszny ale traktuję go z przymrużeniem oka.

"Zapytaliśmy o to mieszkańców Kutna płci męskiej." A są mieszkańcy płci żeńskiej...???

mieszkańcy płci żeńskiej piszcie na forum !!! hheh można? można!

Dodaj nową odpowiedź

To prevent automated spam submissions leave this field empty.