Facet

Odjazdowe Auta XXI wieku w Galerii MAZOVIA

2011-11-20 09:27

Największa Płocka galeria handlowa zaprasza miłośników motoryzacji. Tylko w ten weekend można obejrzeć wystawę wyjątkowych aut.


Wśród wybranych do prezentacji samochodów znalazły się polskie premiery. W Mazovii pierwszy raz w Polsce można będzie zobaczyć najnowsze wcielenie Volkswagena Beetle oraz najnowsze generacje modeli Mercedes-Benz ML i B-Klasa.


Najbardziej ekologiczny, to elektryczny Peugeot iOn. Pojazdy z napędem alternatywnym coraz pewniej wkraczają na zatłoczone ulice wielkich aglomeracji miejskich. Tylko w 2011 roku Peugeot sprzedał 3 tys. takich aut. Jeden z nich będzie można nie tylko zobaczyć w Płocku, ale też wylosować jazdę próbną.


Będzie też Caterham znany z popularnych programów magazyny motoryzacyjnego Top Gear. To ewolucja modelu Lotus Seven opracowanego przez Colina Chapmana.
Jeżeli jakiś samochód zasługuje na miarę gwiazdy, to zapewne jest nim Mercedes-Benz SLS AMG. To najnowsze wcielenie legendarnego modelu SL300 – Gullwing z lat pięćdziesiątych.


W GALERII MAZOVIA będzie też do obejrzenie jeden z najszybszych amerykańskich samochodów – Dodge Viper, który osiąga prędkość maksymalną ponad 300 km/h i średnio spala 25 l/100 km paliwa. Ten samochód był bohaterem wielu filmów, a w swojej kolekcji mają go najwięksi miłośnicy motoryzacji.


Segment aut luksusowych z najwyższej półki reprezentują dwa modele Infiniti. Wyjątkowy crossover Infiniti FX oraz komfortowy sedan Infiniti M.


Linie sportową reprezentują dwa najnowsze modele francuskiej marki Citroën – DS3 i DS4, a także Peugeot RCZ i funkcjonalny Peugeot 308 CC oraz Abarth 500C.


To nie wszystkie samochody, które będzie można zobaczyć podczas najbliższego weekendu. Listę uzupełniają auta takich marek jak m.in. Ferrari, Porsche, Kia, Chevrolet, Fiat, Škoda, Alfa Romeo, Ssangyong.


Wystawie samochodów będą towarzyszyły konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wymienić tu należy m.in. jazdy testowe samochodem z napędem elektrycznym, bilety na Euro 2012, rajdowe gadżety ufundowane przez POLpetro, które pokaże w czasie wystawy swój rajdowy samochód - Huzar.


Organizatorzy przygotowali również stanowiska najnowszych gier komputerowych oraz gry i zabawy dla najmłodszych.


Zapraszamy wszystkich na niezwykłą przygodę z najbardziej odjazdowymi autami do GALERII MAZOVIA.


Źródło info i foto: http://galeriamazovia.com.pl/wydarzenia/index.php?idw=120


(mon)

ferrari super :) nowy garbus jak dla mnie o wiele fajniejszy niż poprzednik. wśród samochodów znalazł się także aston martin :)

Dodaj nową odpowiedź

To prevent automated spam submissions leave this field empty.